دوره مجازی جریان شناسی زن و خانواده پس از انقلاب اسلامی

Speaker 1

دوره مجازی جریان شناسی زن و خانواده پس از انقلاب اسلامی

پژوهشکده زن و خانواده با هدف آشنایی پژوهشگران حوزه زن و خانواده با جریان ها و تحولات مهم این عرصه در سال های پس از انقلاب تاکنون (1397-1357)، به برگزاری دوره مجازی آفلاین با موضوع " جریان شناسی زن و خانواده پس از انقلاب اسلامی"  اقدام می نماید.


پریمی مسئول آموزش پژوهشکده زن و خانواده با اعلام این خبر افزود: یکی از فعالیت های مهمی که جریان های فمینیستی انجام داده اند،  روایت گری انقلاب و جریان زنان بعد از انقلاب و حتی مشروطه  است. این روایت و جریان شناسی چنان است که منجر به بازسازی فمینیستی تاریخ می شود. در نقطه مقابل ما با خلاء روایت گری در بین نیروهای انقلابی و متدین به خصوص در زمینه جریان های زنان و تحولات زنان و خانواده پس از انقلاب اسلامی مواجه هستیم.


مسول آموزش پژوهشکده سپس اظهار داشت: شیوه برگزاری دوره به صورت مجازی(آفلاین) می باشد و به شرکت کنندگان، گواهی معتبر از سوی پژوهشکده زن و خانواده اعطاء خواهد شد.

پریمی در ادامه گفت: مخاطبین دوره، اساتید رشته های مطالعات زنان، حقوق، روان شناسی و تاریخ انقلاب اسلامی، طلاب و دانشجویان رشته مطالعات (اسلامی) زنان و رشته های مرتبط، مبلغان سازمان تبلیغات اسلامی و دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه ، پژوهشگران و فعالان مطالعات زن و خانواده و پژوهشگران حوزه انقلاب اسلامی خواهد بود.

استاد/سخنران

حجت الاسلام والمسلمین زیبایی نژاد

زمان

ثبت نام از 23 اسفند 1399 تا 21 فروردین 1400
زمان برگزاری دوره بهار و تابستان 1400

مکان

مجازی آفلاین

مخاطبان

اساتید رشته های مطالعات زنان، حقوق، روان شناسی و تاریخ انقلاب اسلامی، طلاب و دانشجویان رشته مطالعات (اسلامی) زنان و رشته های مرتبط، مبلغان سازمان تبلیغات اسلامی و دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه ، پژوهشگران و فعالان مطالعات زن و خانواده و پژوهشگران حوزه انقلاب اسلامی

ثبت نام

ثبت نام